Dear Barber Mini Styling Collection – Kompletná sada pomád na vlasy, 4x20ml

18,49 

Dear Barber Mini Styling Collection je praktický set pomád zložený zo 4 kusov je ideálnym kandidátom na obdarovanie svojho blízkeho.

Zobraziť košík

Popis

Keď je jedna pomáda málo. Praktický set pomád zložený zo 4 kusov je ideálnym kandidátom na obdarovanie svojho blízkeho. Pomády sú balené samostatne v praktických cestovných obaloch, ktoré je možné jednoducho uzatvárať.

Výhodný set obsahuje:

 • Matný krém na vlasy – Mattifier (20ml)
  Matný krém poskytuje pevný, ale zároveň flexibilný účes, ktorý je možné počas dňa upravovať, či prerábať. Zloženie karnaubského a včelieho vosku zaručujú tu správnu fixáciu.
 • Lesklá pomáda – Pomade (20ml)
  Pomáda vyrobená na báze vody sa ľahko nanáša a následne aj vymýva. Vlasy majú po aplikácií krásny lesk a strednú fixáciu, ktorá si podarí aj s kučerami. Ricínový olej značne napomáha k zdraviu vlasov aj pokožky hlavy.
 • Pomáda so strednou fixáciou – Shaping Cream (20ml)
  Stredne fixačná pomáda na vlasy vďaka ktorej doprajete vlasom určitú voľnosť a prirodzený vzhľad. Pri použití v kombinácií s Fibre pomádou, môže slúžiť ako prvá vrstva. O príjemnú vôňu sa stará avokádový olej.
 • Pomáda so silnou fixáciou – Fibre (20ml)
  Najsilnejšia pomáda z anglickej „dielne“ Dear Barber poskytuje najsilnejšiu fixáciu. Pomáda obsahuje polymérové vlákna, ktoré zaručia perfektný účes pri športe aj v upršanom počasí.
 • Made in UK

has been added to your cart:
Checkout