Dear Barber Beard Grooming – Barber sada s hrebeňom na bradu

35,00 

Dear Barber Beard Grooming je krásna darčeková sada určená pre každého “bradáča” vyrobená a prispôsobená na kompletné ošetrenie každého typu brady v akejkoľvek dĺžke.

Dostupnosť: Dostupné na objednávku
Zobraziť košík

Popis

Krásna darčeková sada určená pre každého “bradáča”. Sada je balená v krásnej krabičke s imitáciou drevenej dýhy a gravírovania. Sada je vyrobená a prispôsobená na kompletné ošetrenie každého typu brady v akejkoľvek dĺžke.

Výhodná sada obsahuje:

  • Beard Oil – Olej na bradu a fúzy (30ml)
    Výživný olej prispôsobený na každý typ brady a fúzov. Brada je po aplikovaní oleja dokonale hydratovaná a pripravená na rozčesanie bez ťahania a bolestivého “kvákania”. Vďaka arganovému, mandľovému a kokosovému oleju je brada a fúzy krásne voňavá a dokonale chránená.
  • Beard Balm – Balzam na bradu (30ml)
    Ľahko tužiaci balzam s obsahom bambuckého a včelieho vosku zaručia perfektný a flexibilný tvar brady počas celého dňa. Prísada ovseného oleja naopak bradu vyživí a trošku zmäkčí.
  • Beard Comb – Drevený hrebeň na bradu
    Dizajnový hrebeň vyrobený a prispôsobený na dokonale rozčesanie každého typu brady. Svojimi rozmermi (105 x 54 mm) robí z tohto hrebeňa praktického pomocníka aj na cestách.
  • Made in UK

has been added to your cart:
Checkout