DEAR BARBER:

Dear Barber je ďalšia spomedzi britských značiek, ktorá vyrába svoje produkty v spolupráci s odborníkmi v oblasti toho priemyslu aby navrhli a vyrobili radu produktov, ktoré definujú trendy modernej doby, ako aj zachovanie dedičstva luxusnej starostlivosti. S touto značkou spolupracujú najlepší holiči, salóny a obchodníci po celom svete.
Dear Barber – priekopník hnutia tradičnej starostlivosti o mužov. Anglický výrobca vsadil na tradície a „obliekol“ svoje výrobky do decentného obalu, ktorý priaznivo privítajú minimalistický muži. Dear Barber je akýmsi synonymom triedy prestíže a luxusu zároveň. Všetky produkty boli vyvíjané v spolupráci s odborníkmi, ktorí vsadili svoje zloženie a arómu na jemnosť a jednoduchú aplikáciu produktov, ktoré neboli nikdy testované na zvieratách. Produktová rada tejto značky to zobrala trošku obšírnejšie a ponúka produkty, ktoré nie len na holenie, ale aj na vlasový styling v podobe pomád. Aby nebolo toho málo ponúka kompletnú starostlivosť o umývanie a výživu vlasov, ktoré zaručia, že vlasy budú zdravé a prirodzene lesklé. Chcete potešiť blízkeho? Určite pozrite ponuku výhodných darčekových setov.

[/ux_text]
[ux_banner height=”500px” bg=”1716″ bg_size=”original” bg_pos=”0% 49%” hover=”zoom-long” hover_alt=”fade-in” link=”/?s=DEAR+BARBER&post_type=product”]

[text_box position_x=”50″ position_y=”50″]

[ux_text font_size=”0.75″ line_height=”2.5″]

u nas doprava zadarmo

___

Dear Barber

nakupovať teraz klini nižšie

[/ux_text]
[button text=”NAKUPOVAŤ” animate=”fadeInRight” padding=”0px 0px 0px 0px” radius=”99″ depth=”5″ depth_hover=”5″ expand=”true” link=”/?s=DEAR+BARBER&post_type=product”]

[/text_box]

[/ux_banner]

.

Dear Barber ponúka široku škálu produktov a to od umytia vlasov až po konečný styling. Produkty su šetrné k vlasom. Každý muž si vyberie svoj štyl či už elegantný alebo prirodzeny matný.